Domowe Finanse

Z programem Domowe Finanse PL+ Kryzys Ci nie grozi!

Planuj wydatki, kontroluj swój budżet domowy i oszczędzaj

Domowe Finanse

 STRONA GŁÓWNA
 O PROGRAMIE
 POBIERZ DEMO PROGRAMU
 OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
 GALERIA
 KUP PROGRAM
 PORADY JAK OSZCZĘDZAĆ
 KONTAKT


oprogramowanie dla firm


OPINIE UŻYTKOWNIKÓW PROGRAMU"W porównaniu z innymi tego typu programami wprowadzanie danych jest bardzo przyjazne (w porównaniu z programem np JZK, Skarbnik czy inne) dla użytkownika."


"Bardzo poręczne narzędzie do prowadzenia domowych rachunków. Wystarczające możliwości do tworzenia zestawień, prreglądania i planowania wydatków. Bardzo dobry produkt za bardzo przystępną cenę."


"Program bardzo dobry i udany. (...) Operowanie w programie na piątkę. Gratuluję wyrobu."


"Najprostrze wynalazki są najdoskonalsze (i niezawodne). Ten program właśnie taki jest. Jest SUPER"


"Program BOMBA! Jeżeli nie chcesz się za mocno wysilać nad skomplikowanym programem, to ten na pewno jest dla Ciebie. Posiada wszystkie potrzebne funkcje przydatne w prowadzeniu domowych finansów"


"(...) To bardzo dobry sposób kontrolowania domowych wydatków. Atuty programu to łatwość obsługi i jego przejrzystość."


"(...) duży PLUS, przez tak niską cenę za program naprawde warto było wspomóc państwa za wysiłek przy pisaniu programu."


"(...) ostatni weekend spędziłem na przeszukiwaniu internetu w celu zainstalowania programu do prowadzenia budżetu domowego. Po przetestowaniu dwóch innych programów tego typu (Skarbnik, DBBD Twój Budżet) trafiłem na Wasz program. Po półgodzinnym zapoznaniu się z nim okazał się dla mnie na tyle zrozumiały, że postanowiłem pozostawić go na swoim komputerze. Chciałbym jednocześnie wyjaśnić, iż pomimo mam już 34 lata dopiero niespełna rok temu zacząłem swoją przygodę z komputerem, zatem moja wiedza komputerowa jest jeszcze w fazie początkowej. Tak więc o ile poprzednie programy wydawały mi się absolutnie nie zrozumiałe i z całą pewnością nie dla przeciętnego Kowalskiego, to Pana program przynajmniej w najbardziej istotnych kwestiach jest dla mnie do przyjęcia.(...)"


"(...) Program jest bardzo przydatny, posługuję się nim bardzo często. Jego mocną stroną jest również przystępna cena."


"(...) Cieszę się, że już jest nowa wersja tego superprostego no i superfunkcjonalnego programu(...)"


"(...) chciałabym zakupić programik tylko mam pytanko. W domu nie posiadam internetu, czy korzystanie z tego programu wymaga dostępu do internetu? Pytanie może jest błache, ale ostatnio równiez zakupiłam program którego niestety nie mogę używać w domu, ponieważ wymagany jest dostęp do internetu o czym nie zostałam poinformowana."
odpowiedź: Program do swojej pracy nie wymaga posiadania łącza internetowego.


Polecamy także:
SoftwareProjekt :: Uniwersalne oprogramowaniem dla firm
Asystent Firmowy :: Zarządzanie firmą w chmurze
Bezrzecze i okolice :: serwis mieszkańców
Gmina Dobra Szczecińska :: serwis mieszkańców